Проекти

Курси вихідного дня

Курси вихідного дня – це максимум користі в одному дні. Разом з вами ми обираємо теми найактуальніші для вас. Ви вирішуєте, які саме майстер-класи будуть для вас інформативними та цікавими. Саме тому, ви отримаєте якнайбільше корисної, саме для вас, інформації, лише за один день.

Перейти

Підтримка громадських організацій

«Один у полі не воїн» – усім відома приказка, яка дуже актуальна в наш час. Одному йти проти системи — зовсім не дієво, тому ми активно співпрацюємо з громадськими організаціями. Об’єднавши наші зусилля, зможемо зробити набагато більше. Курси з фандрайзингу, тематичні конференції, періодичні видання – ми допомагаємо вам розвиватись і ставати більш самостійними і масштабнішими, адже маємо єдину ціль – розвиток Поліського регіону.

Перейти

Газета

Інформаційно-аналітичне видання благодійного фонду «Майбутнє Полісся», присвячене сфері освіти регіону. Нині надзвичайно багато освітянських змін, з якими дуже важко розібратися; освітніх ініціатив, креативних підходів, якими автори хочуть поділитись з колегами; болючих питань та проблем у викладачів, учнів, батьків та інших небайдужих.

Перейти

Виставка-конкурс творчих робіт

Кожна дитина повинна мати можливість себе реалізувати, продемонструвати власні здібності, довести, що в буденному житті завжди знайдеться місце для прекрасного. Саме з такою метою був започаткований проект. На Поліссі діти талановиті, розумні та творчі, а Фонд дає їм можливість переконати в цьому оточуючих.

Перейти